top of page

ПРОТЕЗ СТЕГНА

протез бедра.jpg
протез бедра 2.jpg

ПРОТЕЗУВАННЯ

 Протези при ампутації на рівні стегна призначаються користувачам всіх вікових категорій. Протезування стегна можливе при односторонній та двосторонній ампутації ноги вище коліна. Існує три варіанти ампутації стегна:

  • верхня третина;

  • середня третина;

  • нижня третина.

о центре.jpg

ВИРОБНИЦТВО

 Протез стегна складається з чотирьох основних складових:

  • куксоприймальна гільза;

  • модульна система;

  • колінний вузол;

  • стопа.

 Сучасні технології, які використовуються в протезуванні при ампутації кінцівок на рівні стегна дозволяють вести активний спосіб життя, працювати і займатися повсякденними справами, гуляти, керувати автомобілем і їздити на велосипеді.

ортезирование.jpg

КОМПЛЕКТУЮЧІ

 В залежності від рівня функціональної мобільності користувача можуть бути підібрані різні види комплектуючих. Ми виготовляємо протези як для досвідчених користувачів, так і для первинних пацієнтів, яким важлива безпека, стійкість, якість і впевненість у виготовленому протезі. Функціональна мобільність користувача визначається нашим підприємством при зверненні користувача за допомогою «Тесту для оцінювання функціональних можливостей», розробленим і затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 20 січня 2015 року №37 ( в редакції наказу від 26 липня 2016 року №822).

реабилитация.jpg

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

 Для задоволення індивідуальних потреб користувача ми пропонуємо велику кількість варіантів/модифікацій протезів стегна, різних за своїми функціями, типами та складнощами. Своєчасне та якісне виготовлення протезів стегна нам допомагають втілювати в життя: досвідчені спеціалісти найвищого рівня, потужна виробнича база, сучасне обладнання і інноваційні технології виробництва.

протез бедра.jpg

ПОСТАЧАЛЬНИКИ

 Для виготовлення куксоприймальної гільзи використовуються матеріали, які нам поставляють Німеччина та Бельгія. Постачальники стоп – США та Німеччина.

 

 Модульна система складається із комплектуючих, виготовлених з алюмінія, титану та сталі. Колінні вузли постачають – Україна, Японія, Англія та Тайвань.

 

 Протези стегна можуть виготовлятися з різними видами кріплень – за допомогою замкових або без замкових лайнерів (гелевих або силіконових), бандажне, поясне або вакуумне.

 

 Широкий вибір колінних вузлів (механічних, гідравлічних та пневматичних) дозволяє нашим технікам- протезистам підібрати найбільш оптимальний варіант для виконання поставленого завдання реалізації повноцінного функціонування протеза стегна.

 

 Основні завдання, які наше підприємство ставить перед собою при виготовленні протезу стегна – це реалізація побажань користувача, його здоров’я, щастя та повноцінна інтеграція в суспільство.

bottom of page