top of page

ПРОТЕЗ ГОМІЛКИ

протез голени.jpg
протез бедра 2.jpg

ПРОТЕЗУВАННЯ

 Протези при ампутації на рівні гомілки призначаються користувачам всіх вікових категорій. Протезування гомілки можливе при односторонній та двосторонній ампутації ноги нижче коліна. Існує три варіанти ампутації гомілки:

  • верхня третина;

  • середня третина;

  • нижня третина.

о центре.jpg

ВИРОБНИЦТВО

 Виготовляючи протези гомілки, ми виходимо з її здатності до опори, так як на різних рівнях ампутації вона суттєво відрізняється. Чим більше навантаження закінчення кукси може перенести на протез, тим більш наближеним буде протезування до справжньої кінцівки. Протез гомілки складається з трьох основних складових:

  • куксоприймальна гільза;

  • модульна система;

  • стопа.

ортезирование.jpg

КОМПЛЕКТУЮЧІ

 Комплектуючі, які використовуються в протезі гомілки залежать від рівня функціональної мобільності користувача і медичних показань. Функціональна мобільність користувача визначається нашим підприємством при зверненні користувача за допомогою «Тесту для оцінювання функціональних можливостей», розробленим і затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 20 січня 2015 року №37 ( в редакції наказу від 26 липня 2016 року №822).

реабилитация.jpg

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

 Для задоволення індивідуальних потреб користувача ми пропонуємо велику кількість варіантів/модифікацій протезів гомілки, різних за своїми функціями, типами та складнощами. Своєчасне та якісне виготовлення протезів гомілки нам допомагають втілювати в життя: досвідчені спеціалісти найвищого рівня, потужна виробнича база, сучасне обладнання і інноваційні технології виробництва.

протез бедра.jpg

ПОСТАЧАЛЬНИКИ

 Для виготовлення куксоприймальної гільзи використовуються матеріали, які нам поставляють Німеччина та Бельгія. Постачальники стоп – США та Німеччина. Модульна система складається із комплектуючих, виготовлених з алюмінія, титану та сталі. Протези гомілки можуть виготовлятися з різними видами кріплень – за допомогою замкових або беззамкових лайнерів (гелевих або силіконових), бандажне або поясне. Основні завдання, які наше підприємство ставить перед собою при виготовленні протезу гомілки – це реалізація побажань користувача, його здоров’я, щастя та повноцінна інтеграція в суспільство.

bottom of page